Další vítězství v přípravě.

logo_basketbal_olomouc

Basketbal Olomouc 102:93 TJ Sokol Karviná

Druhý přípravný zápas jsme odehráli ve sportovní hale Univerzity Palackého v rámci turnaje chlapců U14 – “Pohár rektora 2020”. Soupeřem nám byl ambiciózní druholigový soupeř TJ Sokol Karviná.

Bodový účet utkání otevřel soupeř trojkou a rozjel tak bodové závody, kde útoky vládly nad obranami. V poločase svítilo na tabuli skóre 45:52 pro Karvinou, což rozhodně není lichotivé vysvědčení pro naši obranu. Stejně jako proti Zlínu zabralo zrychlení naší hry. Pokud se naši hráči rozeběhli a půjčili si balón, byli jsme v tu chvíli lepším týmem. Bohužel nás pořád srážela nepozornost v obraně a přesná muška soupeře zpoza tříbodového oblouku. V 7. minutě 3.Q jsme překlopili skóre trojkou Radka Jurky definitivně na naši stranu a i přes snahu soupeře si celkem v pohodě pohlídali vedení až do konce zápasu.